Copyright © 2016 by IMK - Jerzy Data
All Rights reserved - jdata@kki.pl
Działania Godne Uwagi w Chumiętkach!

Stowarzyszenie Centrum PISOP z Leszna prowadziło konkurs na najciekawsze projekty wśród tych zrealizowanych w 2019 r. przez organizacje pozarządowe.
W Urzędzie Miasta Poznania odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród w konkursie „Działania Godne Uwagi”.

Tegoroczna odsłona była wręcz rekordowa, w sumie nadesłano 127 opisów projektów z terenu całej Wielkopolski, którą podzielono na subregiony. Miło nam poinformować, iż w subregionie leszczyńskim wśród grona laureatów znalazło się Stowarzyszenie „Ja-Ty-My” z siedzibą w Chumiętkach za zrealizowanie projektu „Ogród rekreacyjno-sensoryczny w Chumiętkach”, które otrzymało to wyróżnienie jako jedyne z Powiatu Gostyńskiego. Przypomnijmy, że nagrodzony projekt był realizowany w ramach konkursu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, skąd otrzymał grant w wysokości 6.000 zł na budowę ścieżki sensorycznej, bulodromu, ogródka ziołowo-warzywnego oraz przeprowadzenie turniejów w bule i zajęć z agroterapii.

Zwycięzcy otrzymali dyplomy oraz statuetki. Dodatkowo każdy zgłoszony projekt będzie opisany w publikacji „Działania Godne Uwagi” dystrybuowanej wśród jednostek samorządu terytorialnego oraz organizacji samorządowych. Stowarzyszenie „Ja-Ty-My” otrzymało także bon w wysokości 250 zł na realizację usługi poligraficznej.

Wszystkim osobom, które włączyły się w realizację projektu serdecznie dziękujemy!

Opracowanie:
Stowarzyszenie „Ja-Ty-My”; zdjęcia pochodzą z gali wręczenia nagród oraz z zasobów Stowarzyszenia.
Dzialania Godne Uwagi 2019 01 Dzialania Godne Uwagi 2019 02 Dzialania Godne Uwagi 2019 03