Copyright © 2016 by IMK - Jerzy Data
All Rights reserved - jdata@kki.pl
Warsztaty integracyjne Wiosna, ach to TY!

Aby wspomóc integrację osób starszych i niepełnosprawnych z mieszkańcami wioski, w Domu Pomocy Społecznej w Chumiętkach odbyły się warsztaty integracyjne „Wiosna, ach to TY!”. Grono uczestników poszerzono o uczestników i mieszkańców zaprzyjaźnionych jednostek pomocy społecznej.

Organizatorami tego wesołego wydarzenia było Stowarzyszenie „Ja-Ty-My” z Chumiętek, które pozyskało na ten cel środki w ramach projektu „Tu mieszam, tu zmieniam” dofinasowanego ze środków Powiatu Gostyńskiego oraz Dom Pomocy Społecznej w Chumiętkach.

Wspólna zabawa, wiele śmiechu, pyszny poczęstunek oraz tańce, a wszystko w iście wiosennej oprawie - był pokaz wiosennej mody, konkurs na najpiękniejszy wianek, taniec integracyjny, konkurs plastyczny oraz mini-quiz wiosenny i oczywiście nie zabrakło wsparcia dla ciała w postaci wiosennego deseru i zupki z zielonych jarzynek.

Spotkanie udało się tak znakomicie dzięki ogromnemu zaangażowaniu uczestników, mieszkańców wioski oraz pracowników DPS Chumiętki.

Wszystkim dziękujemy za przybycie, pomoc i świetną zabawę.
Warsztaty Wiosna ach to Ty 2019 01 Warsztaty Wiosna ach to Ty 2019 02 Warsztaty Wiosna ach to Ty 2019 03 Warsztaty Wiosna ach to Ty 2019 04 Warsztaty Wiosna ach to Ty 2019 05 Warsztaty Wiosna ach to Ty 2019 06 Warsztaty Wiosna ach to Ty 2019 07